מוקד מכירות מטרו 9930*
קטנוע בעיר

מטרו עסקים

מטרו עסקים

לצי שלך מגיע את הכלי הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר!
 
לעובדים שלך יש צרכים מאוד ברורים בכל מה שקשור להתניידות, נוחות, אמינות ובטיחות.  למטרו מוטור, יבואנית הדו גלגלי הגדולה בישראל, יש את הכלים שיספקו לצי רכב שלך בדיוק את זה. מטרו מציעה לך מגוון כלים איכותיים ואמינים,בהתאמה אישית לעסק שלך. כמו כן, תהנה משירות מעולה הכולל מרכזי שירות המתמחים בדו גלגלי כדי לתת לך מענה מקצועי ומהיר.
 
• כלים איכותיים ואמינים תוצרת סאן יאנג וימאהה
• מחירים מיוחדים לציי רכב ומסלולי מימון בלעדיים
• דיגום, איבזור ומיתוג הכלי על פי צרכי הלקוח
האחריות והשירות של מטרו

הצרכים של לקוחות עסקיים שונים מאוד מהצרכים של  לקוחות פרטיים ולכן מטרו בונה ומתאימה את מערך השירות האישי בהתאם לכל לקוח וצרכיו. עם ניסיון של אלפים כלי רכב בהסכמי תחזוקה  - מערך השירות המקצועי של מטרו מעניק לך שקט נפשי.

הצטרף למאות עסקים גדולים וקטנים הרוכבים על הקטנועים מבית מטרו מוטור!
השאר את הפרטים שלך ואנחנו נחזור אליך עם כל המידע על הכלי והשירות שמתאימים לך.
קטנוע טריסיטי לעיר

קטנוע טריסיטי

טריסיטי מבית ימאהה הוא הכלי התחבורה המושלם, שיספק לצי רכב שלך:
נוחות, בטיחות, יעילות וחסכון. הקטנוע התלת גלגלי של ימאהה - הפתרון המושלם שלך לעסק. מגיע בנפחים 125, 155 סמ"ק וכולל מערכת ABS.
קטנוע למכירה JET14

קטנוע JET14

קצב חדש לעסק שלך - קטנוע JET14 חזק ומהיר לתנועה בקצב מהיר בעיר ומחוצה לה. ה-JET14 מבית סאן יאנג, הוא כלי התחבורה המושלם שיספק לצי רכב שלך בדיוק את מה שאתה צריך. גלגלי 14', מערכת בלימה משולבת ההופכים את הקטנוע לחזק, יציב, מהיר ובטיחותי.
קטנוע עירוני דילייט

קטנוע Delight

הקטנוע הכי זריז לעסק שלך מבית ימאהה.
העסק שלך זקוק לקטנוע בעל ניידות גבוהה, זריזות לצד בטיחות ותנועה קלה מנקודה לנקודה.דילייט מבית ימאהה הוא כלי תחבורה המושלם שיספק לצי הרכב בדיוק את הזה. אמין, חסכוני, חזק וזריז. הקטנוע האטרקטיבי של ימאהה הוא הפתרון המושלם לעסק שלך.