מוקד מכירות מטרו 9930*

מוצרים

  קוואסאקי ים ופנאי

  קוואסאקי ים ופנאי

  קוואסאקי ים ופנאי

   
  קאווסאקי (KAWASAKI) הוא שם נרדף לאופנועים משובחים במיוחד, ובפרט אופנועי שטח ואופנועי ספורט – אך לחובבי הרכיבה על הגלים יש לחברה היפנית הרבה מה להציע.
   
  מוזמנים להכיר את מלך הים
   
  הידע הנרחב והניסיון הרב שהצטברו בקאווסאקי לגבי ספורט מוטורי על סוגיו השונים באים לידי ביטוי גם באופנועי הים שמייצרת החברה. בפרט כדאי להכיר את סדרת Ultra של קאווסאקי - אופנועי ים שמעניקים חוויה עוצמתית ומלהיבה במיוחד, לבד או עם חברים. כשמחפשים ביצועים ספורטיביים מלאי אדרנלין וגם כשרוצים "רק" לרחף בנינוחות על הגלים.
   
  הכוכב של הסדרה הוא אופנוע ים שזכה לכינוי המחייב "מלך הים" – JET SKI Ultra 310LX. ה-310LX, שנאמר עליו כי הוא המהיר ביותר בעולם, מקיים את ההבטחה ויהפוך גם אתכם לשליטי הים. מנוע 1,498 סמ"ק, ארבעה צילינדרים, 310 כוחות סוס ומדחף בעל 8 להבים מעניקים לאופנוע כוח עוצמתי מאוד. מערכת היגוי חכמה מבטיחה יציבות גם במהירויות גבוהות, לכידון ישנם 5 מצבים שונים – כדאי להרגיש את אופנוע הים האימתני ולהתרגש איתו. JET SKI Ultra 310LX מיועד לעד 3 רוכבים. כל כלי הרכב של החברה מצטיינים בביטחות גבוהה ואמינות מרבית. ועל כך יש להוסיף את השירות המקצועי להפליא של מטרו.
   
  מחיר אטרקטיבי, פתרונות מימון מתקדמים
   
  מטרו היא החברה מספר אחת בישראל בתחום של מכירת אופנועים מכל הסוגים, כולל אופנועי ים. לצד הצגת מגוון רחב של אופנועים למכירה מקפידה מטרו על מדיניות תמחור ומימון שמאפשרת לכל אחד ולכל אחת ליהנות מהכלי המתאים להם ביותר. ניתן לפרוס את המחיר לעד 36 תשלומים וכן לקבל מימון חוץ בנקאי מלא – כך שאין שום מכשול בדרך לאופנוע הים האולטימטיבי ולרכיבה שכולה פאן וריגושים על הגלים.