מוקד מכירות מטרו 9930*

עבודה

  קוואסאקי טרקטור משא

  קוואסאקי טרקטור משא

  כל כלי הרכב של קאווסאקי (KAWASAKI) מתאפיינים בניצול מיטבי של טכנולוגיות פורצות דרך, אמינות גבוהה, בטיחות ללא פשרות וביצועים גבוהים ויעילים במיוחד – וכך גם כל טרקטור משא תוצרת החברה היפנית המוערכת. מטרו הינה היבואנית של קאווסאקי בישראל, המציעה גם שירות איכותי בפריסה ארצית.
   

  טרקטור משא לכל סוג עבודה

  כלי עבודה יעיל ומשתלם נשען על עבירות מרבית, אמינות מופלגת, יכולות נשיאה וגרירה גבוהות ועלויות תפעול ואחזקה נמוכות. דוגמה אחת לרכב שכזה מתוצרת קאווסאקי הוא הוא הקוואסאקי Mule– טרקטור משא רב שימושי עם מנוע 620 סמ"ק ושני צילינדרים אשר מתאים לעבודה בענפי החקלאות השונים, הגינון והתעשייה, וכן משמש גם כרכב סיור ואת כוחות הביטחון.
   
  דגם נוסף במשפחת ה-Mule שכדאי להכיר הוא 610 4*4 SX – דגם אידיאלי לעבודה במטעים בזכות הממדים הקומפקטיים וכושר התמרון המרשים.
  מטרו מציעה עוד דגם של Mule למכירה: ה-Pro-DX. זהו טרקטור משא עוצמתי במיוחד, היעיל בכל תוואי שטח ובכל סוג פעילות, ותמיד מספק ביצועים מקסימליים. ל-Pro-DX מנוע דיזל בנפח 993 סמ"ק עם 3 צילינדרים, היגוי חשמלי נוח, תא מטען מרווח (140 על 140) וכושר העמסה כללי של 750 ק"ג, וכמובן האמינות הידועה של ה-Mule של קוואסאקי.
   

  יעילות מרבית, מחירים משתלמים

  מטרו מובילה את תחום כלי הרכב התפעוליים בארץ, ומציעה מלבד טרקטורי המשא האיכותיים, גם פתרונות מימון נוחים ובהם טרייד אין, פריסה רחבה לתשלומים (עד 36) ומימון חוץ בנקאי בשיעור של עד 100% ממחיר הכלי. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים את הכלי הטוב ביותר לעבודה, במחיר ובאופן המשתלם ביותר עבורכם.