מוקד מכירות מטרו 9930*

סניפים

סניפי מטרו-מוטור

 
 
 
 
מטרו מוטור מציעה מגוון רחב כלים דו-גלגליים למכירה של החברות המובילות בעולם – קאווסאקי, ימאהה וסאניאנג. בחלק מהסניפים ממתינים לכם גם טרקטורונים וכלי רכב תפעוליים איכותיים.
 
לחברת מטרו מוטור סניפים בכל בערים המרכזיות: חיפה, באר שבע, כפר סבא, חדרה, אשדוד ותל אביב. כל אולמות התצוגה פתוחים בימי חול לאורך מרבית שעות היום וכן פועלים בימי שישי – כך שתוכלו להגיע אליהם בזמן הנוח ביותר מבחינתכם. הצוות המקצועי בכל סניף ישמח להציג בפניכם את הדגמים השונים של אופנועים וקטנועים, לספק לכם את כל המידע הדרוש כדי לקבל החלטה מושכלת ולעזור לכם לבחור את הכלי הדו גלגלי המתאים לכם ביותר מבין כל האפשרויות הרבות של אופנועים או קטנועים למכירה. כמו כן מציעה מטרו מוטור אולמות תצוגה ייעודיים למי שמחפש טרייד אין משתלם או קטנוע/אופנוע יד 2.
העובדים בכל סניפי מטרו מוטור מתאפיינים בתודעת שירות מפותחת, אהבה לתחום הרכב הדו גלגלי, ידע מקצועי עדכני ומחויבות להגשת מלוא העזרה הדרושה לכל לקוח ולקוחה. כיאה לחברה שחרתה על דגלה את קידום תרבות הרכיבה על כלי רכב דו גלגליים בישראל, אולמות התצוגה של מטרו מרווחים, נקיים, מוארים היטב ומאירי פנים – כך שמובטחת לכם חוויית קניה הן משתלמת והן נעימה במיוחד.