מוקד מכירות מטרו 9930*

ביטוחי אקספרס לדו גלגלי בסניף מטרו טרייד

נמסר כי הביטוח ייעשה באמצעות סוכנות "אודי דגן", המתמחה בביטוח
רכב דו גלגלי, והלקוחות יוכלו לרכוש במקום גם ביטוחי חובה, צד ג' ומקיף

חברת "מטרו מוטור", יבואנית הדו גלגלי הגדולה בישראל, תפתח מחלקת "ביטוחי אקספרס" לרכב דו גלגלי באולם תצוגה חדש לרכב דו גלגלי מיד שנייה, שייחנך ביום שישי הקרוב ברחוב הרצל בתל אביב.


הביטוח יעשה באמצעות "אודי דגן סוכנות לביטוח" המתמחה בביטוח רכב דו גלגלי,  כך נמסר מהחברה.


לדברי המנהלים ב"מטרו", במחלקת "ביטוח אקספרס" יוכלו לקוחות החברה לרכוש במקום גם ביטוחי חובה, צד ג ומקיף במחירים אטרקטיביים.

 

עוד נמסר, כי הצעת הביטוח תותאם למאפייניו של הנהג ולדרישות הביטוח שלו בין אם ב"פול" (ביטוח החובה) ובין אם בחברות אחרות שמציעות לרוכב תנאים טובים יותר,  למשל עם השתתפות עצמית גבוהה יותר וכדומה.


האולם החדש של "מטרו טרייד" ישתרע של שטח של כ 400- מ"ר והלקוח יעבור משלב בחירת הכלי, דרך שירותי מימון מגוונים שירותי ביטוח, ציוד ,Metro way בשיטת ואביזרים.
הכלים שיימכרו במרכז החדש יוצעו ללקוחות לאחר בדיקת תקינות,  בנוסף לשלושה חודשי אחריות שיינתנו על ידי "מטרו" על כל כלי שיירכש.


נמסר, כי נציג של הסוכנות ישב במרכז הטרייד אין ויאפשר למי שרוכש במקום כלי, לסגור מידית את עסקת הביטוח ולצאת רכוב על הכלי שרכש. עוד נמסר, כי בסוכנות שתפעל במקום יוכלו לרכוש ביטוח גם רוכבים שלא ביצעו עסקת טרייד אין במרכז החדש אלא הגיעו למקום רק כדי לרכוש ביטוח.