מוקד מכירות מטרו 9930*
קטנועים לרכיבה בעיר

מטרו 360

מידע על החברה

כמו כל כלי רכב בישראל גם רכב דו-גלגלי – אופנוע או קטנוע - מחוייב בביטוח חובה. פוליסת ביטוח חובה מבטיחה כיסוי במקרה של פגיעה, חס וחלילה, בהולך רגל או בנהג אחר. הלכה למעשה, רכב כלשהו, בכלל זה רכב דו-גלגלי, אינו רשאי לעלות על הכביש ללא פוליסת ביטוח חובה ונהיגה במצב זה היא עבירה חמורה על החוק.
כל ביטוחי החובה בכל החברות כוללים את אותו כיסוי בדיוק והן נבדלות זו מזו רק במחיר. היקף הכיסוי, אופיו ומהותו נקבעים ע"י הממשלה במסגרת החוק.
 
ביטוח מקיף הוא ביטוח רשות המכסה על נזקים לא גופניים לכלי הרכב ולכלי רכב אחרים (ביטוח מקיף כולל גם ביטוח צד ג'). בגלל פגיעותו של רכב דו-גלגלי, יחסית למכונית למשל, ובגלל הקלות היחסית של גניבת רכב דו-גלגלי, רק חברות ביטוח מסוימות מוכנות לבטח אופנועים וקטנועים.
ביטוח מקיף הוא ככל הנראה הסעיף היחיד בו אחזקת רכב דו-גלגלי עשויה להיות יקרה מאחזקת מכונית.
 

 

 

לקוחות מטרו-מוטור הרוכשים אופנועים וקטנועים מכל הסוגים בכל הסניפים ברחבי הארץ יכולים לפנות לסוכנות אודי דגן המתמחה בביטוח רכב דו-גלגלי ומספקת פתרונות ביטוח חובה וביטוח מקיף לאופנוענים וקטנועיסטים בכל הארץ.

אודי דגן סוכנות לביטוח בע"מ הינה סוכנות ביטוח העוסקת בכל תחומי הביטוח ומובילה בארץ בתחום ביטוח רכב דו-גלגלי. הסוכנות הוקמה בשנת 1995 ע"י אודי דגן. לכל אורך הדרך היא פועלת תוך ייצוג ותיווך אמין, צמוד ומקצועי של המבוטח – בעל האופנוע או הקטנוע - מול חברות הביטוח. הסוכנות שמה לה למטרה לתת לכל לקוחותיה שירות מצוין, מקצועי ומחירים אטרקטיביים תוך מתן מענה לכל צורך ביטוחי.
 
אל תקחו סיכון, פנו עכשיו לסוכנות אודי דגן, או לסכנות ביטוח אחרת המציעה פתרונות ביטוח לרכב דו-גלגלי וצאו לדרך עם כיסוי ועם ראש שקט.
 

ליצירת קשר לסוכנות ביטוח רכב דו-גלגלי – אודי דגן:


רח' תושיה 21, תל אביב
טלפון:  03-6181111
דוא''ל : bike@udidagan.co.il