מוקד מכירות מטרו 9930*

קוואסאקי

  קצת על קוואסאקי

  קצת על קוואסאקי

  קוואסאקי (KAWASAKI) הוא מותג בולט בתחום הרכב ובפרט בתחום האופנועים. דגמי החברה היפנית, שמייצרת כלי רכב דו גלגליים מאז שנות ה-60 של המאה הקודמת, נחשבו מאז ומתמיד לחדשניים ולפורצי דרך גם מבחינת העיצוב. ההקפדה על בטיחות ללא פשרות והביצועים המלהיבים בכבישים ובשטח משלימים מוצרים איכותיים במיוחד. מטרו היא היבואנית הבלעדית של רכבי החברה בארץ ומוסיפה על הרמה הגבוהה שלהם שירות מקצועי להפליא.
   
  ההצלחה המרשימה בעולם האופנועים
   
  קוואסאקי היא אחת מ-5 היצרניות הגדולות ביותר בעולם בתחום אופנועים. כבר לפני למעלה מ-50 שנה הוכיחה החברה את כוחה בפיתוח כלים דו גלגליים חדשניים כשהציגה אופנוע בנפח 500 סמ"ק עם מנוע 3 צילינדרים ו-60 כוחות סוס, הגבוה ביותר לאותם ימים. בהמשך הדרך זכתה החברה היפנית במרוצי אופנועים רבים, ייצרה את הדגמים הסדרתיים המהירים ביותר לתקופתם (למשל GPZ900R ב-1985 שהגיע ל-240 קמ"ש) ולא בכדי אופנוע ספורט של קוואסאקי תמיד נחשב לכלי רב עוצמה – כך לדוגמה ה-NINJA400 ששואב השראה מה-H2 האגדי של החברה ,עם ביצועים והספק מרשימים לקטגוריה, וכל זאת במשקל של 168 ק"ג בלבד. עוד דגם ספורטיבי משובח הוא ZZR1400, אופנוע ספורט-טורינג שנחשב לחזק ביותר בעולם האופנועים הסדרתי .
   
  כלי הרכב האיכותיים הנוספים של החברה
   
  לצד אופנועי ספורט, אופנועי כביש ואופנועי שטח אימתניים, מציעה קוואסאקי גם אופנועי ים מהנים מאוד, אמינים ובטיחותיים. בפרט כדאי להכיר את ה-ULTRA310LX, אופנוע שטורף את הים ושומר על יציבות מלאה גם במהירות גבוהה.
   
  קטגוריה נוספת שבה מצטיינת החברה היפנית היא רכבי עבודה – ה-MULE שנחשב טרקטור המשא המוכר בישראל, או רכב השטח Teryx -  קוואסאקי הוא תמיד סוס עבודה חרוץ עם יכולת עבירות גבוהה מאוד, אמינות מוכרת, ועלויות תחזוקה משתלמות.
   
  מטרו מציעה את האופנועים ורכבי העבודה במחירים משתלמים ובתנאי מימון נוחים, כולל פריסה ל-36 תשלומים ואפשרות למימון חוץ בנקאי מלא.
  מטרו מוטור

  מטרו מוטור

  מטרו מוטור שיווק 1981 בע"מ הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רכב של רכבים: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים אופנועי ים וכלים חשמליים.


  מטרו נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומה לרבות שיווק אביזרים וציוד רכיבה מתקדם. החברה הוקמה ב-1981, ונכון לסוף 2016 מחזיקה בכ-53 אחוז משוק כלי הרכב הדו גלגלים בישראל. למטרו מוטור חלק נכבד בקביעת מגמות חדשות ותקדימים בענף הדו גלגלי בארץ. לחברה שלושה מרכזי שרות בבעלותה וכן רשת מוסכים מורשים הפזורה בכול הארץ. החברה מקפידה על שירות מקצועי וברמה גבוהה, תוך שיפור מתמיד של הכשרת צוות המכונאים במוסכיה והעמקת ידיעותיהם.

  מגזין מטרו מוטור