מוקד מכירות מטרו 9930*

אופנועים

  קוואסאקי אופנועים

  קוואסאקי אופנועים

  קאווסאקי (KAWASAKI) הוא אחד המותגים הבולטים בעולם הרכב ובפרט בתחום האופנועים. לחברה היפנית מסורת ארוכה של חדשנות טכנולוגית וייצור אופנועי ספורט ושטח פורצי דרך ורבי עוצמה. מטרו, החברה המובילה בתחום כלי הרכב הדו-גלגליים בישראל, היא המשווקת של אופנועי קאווסאקי בארץ, ומבטיחה לצד האיכות הגבוהה שלהם גם שירות מוקפד בפריסה ארצית.
   

  איך אתם אוהבים את האופנוע שלכם?

  כל האופנועים של קאווסאקי מתאפיינים במראה כובש, , וביצועים שמבטיחים מקסימום פאן ואדרנלין בכל נסיעה.
   
  דוגמה אחת לאופנוע על מתוצרת קאווסאקי היא Ninja H2, אופנוע ספורט מרהיב למי שמבין באמת מהי יצירת אמנות על שני גלגלים. עוד אופנועי ספורט מרגשים הם ה-NINJA400 וה-ZZR1400 – דגם שזכה לכינוי המחייב "הטיל הירוק" ואכן עומד בהבטחה.
   
  עבור אלו שמחפשים אופנועי שטח איכותיים אופציות מתאימות הן KX250F עם מערכת ה-Separate Function Fork לשיכוך מיטבי ויציבות מרשימה, KX85 וה-KX450F מודל 2018 עם המנוע המשופר והארגונומיה המשובחת.
  דגם נוסף של אופנועי קאווסאקי שכדאי להכיר הוא VERSYS 650 – אופנוע כביש שמרגיש בנוח גם בשטח ומציג שילוב מוצלח מאוד של קשיחות וגמישות. עוד אופנוע שמושך תשומת לב רבה כשהוא נע בכבישים הוא ה-Z900 בעל המנוע העוצמתי, ההתנהגות הדינמית והתמורה הספורטיבית הגבוהה , זאת לצד מחיר אטרקטיבי ביותר
  בנוסף תמצאו במטרו עוד שלל דגמים שכולם מתקדמים ומרשימים במיוחד.
   

  מימון נוח, מחיר מנצח

  מטרו מציעה מגוון רחב של אופנועים למכירה מתוצרת קאווסאקי כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא כלי שעונה בדיוק על הצרכים וההעדפות שלהם. על-מנת להבטיח חופש בחירה מלא ומקסימום נחת מהרכיבה על האופנוע, מאפשרת מטרו תנאי מימון נוחים במיוחד – כולל מימון חוץ בנקאי מלא, טרייד אין במחיר הוגן ופריסה ל-36 תשלומים.