מוקד מכירות מטרו 9930*

סאן יאנג

  קצת על סאן יאנג

  קצת על סאן יאנג

  סאניאנג הוא אחד המותגים הבולטים והאהובים בעולם הקטנועים. החברה הוקמה בשנת 1954 ומייצרת כ-600,000 כלי רכב דו-גלגליים מדי שנה – כולם נשענים על השילוב בין הניסיון שהצטבר בסאניאנג לבין החדשנות המתמדת שלה. לאורך השנים יצרה החברה שיתופי פעולה פוריים עם מותגים חזקים אחרים כגון הונדה ויונדאי, הטמיעה בכל כלי הרכב שלה טכנולוגיות חדשניות ושמה דגש רב על אמינות.
   

  למה הדגמים של סאניאנג כל כך משתלמים?

  כל קטנוע של סאניאנג מתאפיין באמינות מוכרת, פשטות רכיבה, מראה מושך וביצועים ללא תחרות הן ברחובות הצפופים והן בדרכים פתוחות. מי שבוחר באחד מדגמי החברה הפופולרית זוכה בחוויית רכיבה נוחה ומהנה, שקט נפשי, וסחירות גבוה.
   
  לאורך השנים הקפידה סאניאנג להציע קטנועים חדשים ומרגשים במיוחד. הדוגמה האחרונה לדגם שכדאי לכולם להכיר היא JET14 200i – קטנוע ספורטיבי אורבני קל משקל עם מנוע עוצמתי, בלמי דיסק משובחים ויציבות מרשימה במיוחד.
   
  עוד קטנוע פופולרי מבית סאניאנג הוא JOYRIDE 125S – קטנוע 125 סמ"ק עם מערכת בטיחות CBS ותחזוקה שוטפת פשוטה ומשתלמת מאוד. למי שמחפש קטנוע 250 סמ"ק ממתינים ה-JOYMAX 250xi וה-CRUiSYM 250i. דגם מעורר השראה אחר הוא MIO115 בעל הלוק הרטרואי.
   

  החיבור המנצח של סאניאנג עם מטרו

  כאחת החברות המובילות בתעשייה הדו-גלגלית, אך טבעי היה שסאניאנג תבחר במטרו כמשווקת הבלעדית שלה בישראל. למטרו ניסיון עשיר בתחום של מכירת קטנועים וכן במתן שירות מקצועי במיוחד לכל לקוחותיה. השילוב בין האיכות המוקפדת של קטנועי סאניאנג לבין המחויבות המלאה של מטרו ללקוח ולקידום התרבות הדו-גלגלית באופן כללי מבטיחים יחס עלות תועלת משתלם בכל קנייה. המבחר הרחב של קטנועים למכירה מאפשר לכל אחד ולכל אחת למצוא דגם מושלם עבורם.
  מטרו מוטור

  מטרו מוטור

  מטרו מוטור שיווק 1981 בע"מ הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רכב של רכבים: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים אופנועי ים וכלים חשמליים.


  מטרו נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומה לרבות שיווק אביזרים וציוד רכיבה מתקדם. החברה הוקמה ב-1981, ונכון לסוף 2016 מחזיקה בכ-53 אחוז משוק כלי הרכב הדו גלגלים בישראל. למטרו מוטור חלק נכבד בקביעת מגמות חדשות ותקדימים בענף הדו גלגלי בארץ. לחברה שלושה מרכזי שרות בבעלותה וכן רשת מוסכים מורשים הפזורה בכול הארץ. החברה מקפידה על שירות מקצועי וברמה גבוהה, תוך שיפור מתמיד של הכשרת צוות המכונאים במוסכיה והעמקת ידיעותיהם.

  מגזין מטרו מוטור