מוקד מכירות מטרו 9930*

קטנועים

  סאן יאנג קטנועים

  סאן יאנג קטנועים

  סאניאנג (SanYang) מייצרת קטנועים מזה למעלה מ-50 שנה. לכל אורך הדרך השכילה החברה ליצור שיתופי פעולה עם גופים מהמובילים בתחומם, ולפתח כלי רכב דו גלגליים אמינים, חדשניים, בטיחותיים וידידותיים להפליא לכל המשתמשים. מטרו הינה היבואנית הבלעדית בארץ של סאניאנג ומציעה מגוון רחב של קטנועים למכירה מתוצרת חברה זו.
   

  כל האפשרויות לכל סוגי הרוכבים והרוכבות

  כל דגמי סאניאנג מתאפיינים בזריזות, כושר תמרון מרשים, אמינות יוצאת דופן, מרחב אחסון שהופך את השימוש בקטנוע לנוח במיוחד, ועיצוב ייחודי למותג.
   
  דוגמה אחת לדגם משובח הוא ה-CRUiSYM – קטנוע 250 ו-300 סמ"ק עם עיצוב ספורטיבי יוקרתי, יכולות גבוהות גם בעיר וגם מחוצה לה, שלל פתרונות אחסון ותכנון ארגונומי כך שגם אחרי עשרות קילומטרים הרכיבה אינה מעייפת. עוד דגם שכדאי להכיר הוא ה- MIO שזכה למראה רטרו כובש ואופי ידידותי במיוחד למשתמשים (גברים ונשים גם יחד רווים ממנו נחת רבה). לשירותי משלוחים קטנוע ה- 125 המומלץ הוא ה- XPRO125 שמפגין זריזות וכושר תמרון מרשים ובנוסף הוא חסכוני להפליא.
   
  במטרו תמצאו עוד שלל קטנועים תוצרת סאניאנג, ותוכלו ליהנות מניצול אופטימלי של כל היתרונות של כלי רכב דו גלגלי – הגעה מהירה ובטוחה לכל מקום, עלות שימוש נמוכה ותחזוקה מינימלית.  
   

  שירות מקצועי, מחיר תחרותי

  מטרו חרתה על דגלה את קידום תרבות הרכיבה על כלי רכב דו-גלגליים ובמסגרת זו מספקת שירות מקצועי להפליא, ובפריסה ארצית, לכל הקטנועים של סאניאנג. החיבור בין המותג המוביל לבין המחויבות המלאה של מטרו לכל לקוח ולקוחה מבטיחים מקסימום תמורה על כל המגוון הרחב של קטנועים למכירה. בנוסף למחירים האטרקטיביים נהנים הלקוחות גם מתנאי מימון נוחים – כך שכל אחד וכל אחת יכולים להגיע לקטנוע המושלם עבורם.