מוקד מכירות מטרו 9930*

ימאהה

  קצת על ימאהה

  קצת על ימאהה

  ימאהה מוטור (YAMAHA MOTOR) היא יצרנית האופנועים והקטנועים השנייה בגודלה בעולם ואחת החברות הבולטות באופן כללי. החברה היפנית שהוקמה בשנת 1955 מעסיקה למעלה מ-50,000 איש ברחבי העולם, הכנסותיה השנתיות ממכירת קטנועים ואופנועים מסתכמות בכ-10 מיליארד דולר בשנה וכל הדגמים שהיא מציעה למכירה מתאפיינים בחדשנות רבה, ביצועים מרשימים ובטיחות ללא פשרות.
   

  מובילה בכל הקטגוריות

  יאמהה מצטיינת בכל הקטגוריות שבהן היא מציעה קטנועים או אופנועים למכירה: למי שמחפש אופנועי שטח מבטיחה החברה דגמים עם רמת עבירות גבוהה בכל תוואי שטח – למשל ה-YZ450F שכולל גם אפליקציה ייחודית.
   
  ימאהה אופנועים מצטיינת גם במחלקת האופנועים הדו-שימושיים ולמעשה החברה היפנית הייתה הראשונה להציג לעולם אופנוע עם ביצועים מעולים גם בכביש וגם בשטח – ה-XT500 שאופנועים רבים ניסו לחקות אותו מאז שהחל לנוע בדרכים ב-1976. כלי דו-שימושי איכותי שכדאי להכיר כיום הוא XT1200ZE Super Tenere.
   
  בתחום האופנועים הספורטיביים מציגה ימאהה רזומה מרשים במיוחד שכולל הן זכייה בתחרויות יוקרתיות ובהן למשל מרוץ פריז דקר הראשון ושלל אליפויות גרנד פרי, והן דגמים עם ביצועים מסחררים – למשל ה- YZF R6 ו-XMAX400 שמוכיח שגם קטנוע יכול להיות ספורטיבי להפליא. באופן כללי מציעה ימאהה קטנועים מרשימים לא פחות מהאופנועים – למשל ה-TRICITY125 בעל שלושת הגלגלים, עיצוב העתידני ויציבות המוגברת, או ה-XMAX125 הטכנולוגי, עם מערכת בקרת אחיזה, מערכת ה-ABS ועוד טכנולוגיות מבטיחות.
   

  העתיד כבר כאן

  מאז ומתמיד הקפידה ימאהה לחדש ואף להיות פורצת דרך בתחום האופנועים והקטנועים. כחברה שאמונה על מבט אל העתיד, אין פלא שהיא מציעה גם דגמי אופנועי מיני לילדים – ובהם בין השאר ה-PW50 שמאפשר לילדים להפוך לרוכבים מיומנים בזכות קלות התפעול, האמינות, הבטיחות המרבית והיכולת של ההורים להגביל את המהירות.
   
  מטרו הינה היבואנית הבלעדית של ימאהה בישראל. כל דגמי האופנועים והקטנועים מוצעים למכירה במחיר אטרקטיבי ובתנאי מימון משתלמים, וזוכים לשירות המקצועי ביותר הקיים בארץ.
  מטרו מוטור

  מטרו מוטור

  מטרו מוטור שיווק 1981 בע"מ הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רכב של רכבים: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים אופנועי ים וכלים חשמליים.


  מטרו נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומה לרבות שיווק אביזרים וציוד רכיבה מתקדם. החברה הוקמה ב-1981, ונכון לסוף 2016 מחזיקה בכ-53 אחוז משוק כלי הרכב הדו גלגלים בישראל. למטרו מוטור חלק נכבד בקביעת מגמות חדשות ותקדימים בענף הדו גלגלי בארץ. לחברה שלושה מרכזי שרות בבעלותה וכן רשת מוסכים מורשים הפזורה בכול הארץ. החברה מקפידה על שירות מקצועי וברמה גבוהה, תוך שיפור מתמיד של הכשרת צוות המכונאים במוסכיה והעמקת ידיעותיהם.

  מגזין מטרו מוטור