מוקד מכירות מטרו 9930*

ימאהה - קטנועים

  • ימאהה
  • סאן יאנג
  • קוואסאקי
  • סניפים
  • מרכזי שירות ומפיצים
ימאהה קטנועים

ימאהה קטנועים

ימאהה (Yamaha) היא יצרנית האופנועים והקטנועים השנייה בגודלה בעולם. מאז שהחלה לפעול, בשנת 1955, מיצבה את עצמה החברה כחדשנית. דוגמה לכך היא ה-TMAX500, שהושק בשנת 2000, ושהיה הקטנוע הראשון שכלל בין שאר החידושים, מנוע 500 סמ"ק אוטומטי עם שני צילינדרים שלא מוצב על הזרוע האחורית – שינוי שהקנה לדגם המתקדם התנהגות כביש ברמה גבוהה במיוחד.
 
מטרו הינה היבואנית הבלעדית של קטנועי ימאהה בישראל. כל מי שבוחר באחד הדגמים של החברה היפנית זוכה לשירות מקצועי להפליא בפריסה ארצית מבית מטרו וכן לתנאי מימון מצוינים שהופכים את רכישת הקטנוע לעוד יותר משתלמת.
 

מגוון רחב של דגמים – התאמה אופטימלית לצרכים שלך

הקטלוג של מטרו כולל מגוון רחב של קטנועים למכירה מבית ימאהה. בין האפשרויות שכדאי במיוחד להכיר – ה-TRICITY125, קטנוע 3 גלגלים (2 קדמיים ואחד אחורי) עם מרכז כובד מדויק, משקל קל, צריכת דלק חסכונית וקלילות מפתיעה;ה- Nmax125 – קטנוע 125 סמ"ק מתקדם וידידותי מאוד למשתמש ובעל טכנולוגיות מתקדמות להבטחת יעילות אנרגטית מרבית   וצריכת דלק נמוכה; The New TMAX – לאלו שמחפשים ביצועים של אופנוע גם בקטנוע שלהם,  ;ה- Delight – קטנוע אורבני קל משקל (פחות מ-100 ק"ג) ובעל מראה רטרו שאי אפשר להישאר אדישים אליו; ה-XMAX400 – קטנוע ספורטיבי מרשים וסופר-טכנולוגי; ובעצם כל דגמי הקטנועים של ימאהה הם כאלה שמספקים  את הטכנולוגיה הכי מתקדמת ועיצוב ייחודי.
 

עסקה בתנאים נוחים במיוחד

כחברה המובילה בישראל בתחום של מכירת קטנועים, מודעת מטרו לכך שלעתים ישנו קושי לממן את רכישת הקטנוע הנחשק. על-מנת שכל אחד ואחת יוכלו לרכב על הדגם האופטימלי עבורם, וליהנות ממנו במשך שנים רבות, מציעה החברה פריסה של המחיר ל-36 תשלומים (באשראי), אפשרות למימון חוץ בנקאי של מלוא הסכום וטרייד אין בתנאים נוחים במיוחד – כך שגם אתם תזכו להתנייד עם אחד הקטנועים המעולים של ימאהה.