מוקד מכירות מטרו 9930*

מפיצים מורשים

מפיצים מורשים

מרכזי השירות והמפיצים המורשים של מטרו מוטור פזורים בכל רחבי הארץ, ומתאפיינים במקצועיות יוצאת דופן וברמת זמינות גבוהה.

מוסך אופנועים מקצועי לכל סוגי הכלים

כל מוסך אופנועים ומוסך קטנועים שמטרו מוטור מפעילה מחויב לערכי הרשת, שמייבאת לארץ את המותגים המובילים בתחום הרכבים התפעוליים והכלים הדו-גלגליים: אמינות מוחלטת, שקיפות מלאה, הצטיידות במיטב הטכנולוגיה העכשווית עבור מוסך אופנועים, הכשרות מקצועיות שוטפות לכל אנשי הצוות ומתן שירות שהוא לא "רק" מיומן אלא גם אדיב מאוד.
כשמתניידים באמצעות קטנוע איכותי של סאן יאנג או ימאהה חשוב במיוחד להקפיד על תחזוקה נאותה - באמצעות מוסך קטנועים שכבר צבר ניסיון מגוון בטיפול בכלים של החברות המובילות הנ"ל. באופן דומה בעלי קוואסאקי מחפשים מוסכים לאופנועים שבהם עובדים מיטב אנשי המקצוע שמכירים כל פרט וכל תג בכל דגם של החברה היפנית הנחשבת.
בנוסף אנחנו מעניקים את השירות המוקפד ביותר הקיים בארץ לכלים תפעוליים של יצרנים בעלי שם כמו מרשל או EZGO, לטרקטורוני ארקטיק קאט, אקסס ואחרים, מלגזות קלארק, קלנועיות אפיקים ועוד - כשכלי העבודה שלכם בידיים המקצועיות שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ישרת אתכם באופן מושלם במשך שנים רבות.

פריסה ארצית רחבה - למען הנוחות שלכם


כחלק מהמחויבות של מטרו מוטור לרמת שירות גבוהה במיוחד, תמצאו מוסכי אופנועים שמתאפיינים במקצועיות יוצאת דופן ומפיצים מורשים שיעזרו לכם לבחור את הכלי המתאים לכם ביותר בפריסה ארצית רחבה - מירכא וכרמיאל שבצפון ועד לאילת. בין השאר תוכלו להגיע אל מרכזי השירות של מטרו מוטור: בתל אביב, כפר סבא וחדרה.
בתיאום מראש תוכלו ליהנות גם מקטנוע חלופי, ובמידה ותרצו להמתין - קפה ואווירה נעימה עלינו. בחלק מאותם מוסכי קטנועים ואופנועים, שכאמור מטפלים גם בכלים תפעוליים, ישנו גם שירות מוניות בעלות סמלית(25 ש"ח לכיוון) לנקודות קרובות, כך שלבחירתכם שלל דרכים שהופכות את הביקור במוסך לנוח ולמעשה לחוויה חיובית.

הזמנת טיפול לאופנוע אונליין


ניתן להזמין טיפול גם דרך האתר: בעמוד של כל מרכז שירות ספציפי ממתין לכם טופס פשוט ונוח למילוי - באמצעותו תוכלו לתאם את הטיפול הדרוש לכם בקלות ובמהירות, ולדעת שהשירות שתקבלו יהיה המקצועי ביותר והקשוב ביותר שיש.