מוקד מכירות מטרו 9930*

ימאהה - אופנועים

  • ימאהה
  • סאן יאנג
  • קוואסאקי
  • סניפים
  • מרכזי שירות ומפיצים
ימאהה אופנועים

ימאהה אופנועים

ימאהה היא חברה יפנית המתמחה בייצור אופנועים מכל הסוגים. החברה הוקמה ב-1955, ולאורך השנים הציגה חידושים רבים בתחום. ביניהם: מנוע שכולל מערכת שמערבלת באופן אוטומטי שמן ודלק, האופנוע הדו שימושי הראשון בהיסטוריה (שהחל לנוע בכבישים ובתוואי שטח אחרים ב-1976) והאופנוע היפני הראשון עם מערכת ABS. כיום ימאהה היא יצרנית האופנועים מבין הגדולות ביותר בעולם, עם עשרות דגמים ייחודיים ומרשימים.
מטרו היא היבואנית הבלעדית של ימאהה בארץ ומציעה מגוון רחב של אופנועים למכירה. החיבור בין האיכות היפנית לשירות של החברה המובילה בתחום בישראל מבטיח מקסימום סיפוק מכל כלי וטיפול מקצועי כך שתוכלו ליהנות מהאופנוע שבחרתם לאורך זמן רב.
 

אופנוע אידיאלי לכל מטרה

כל דגמי ימאהה אופנועים מתאפיינים בביצועים מרשימים, רמת בטיחות מרבית ואמינות ללא פשרות. המומחים של מטרו יסייעו לכם למצוא את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם. כך למשל חובבי ספורט מוטורי שרוצים אופנועים אקסטרימיים באופיים יכולים לבחור את ה-YZF-R1 עם מנוע ה-CROSSPLAIN העוצמתי או את ה-TRACER700 שמעניק גם ריגושים ספורטיביים וגם טווח נסיעה של 370 ק"מ. למי שלא מתפשר על עוצמה ממתין ה-FJR1300 עם מנוע בנפח 1298 סמ"ק וטכנולוגיות מתקדמות, למי שמחפש אופנועי שטח אופציות מתאימות הן ה- YZ250 וה--WR250R, וגם לילדים שרוצים ליהנות כמו גדולים יש כלי רכב מתאימים – ובהם בין השאר ה- PW50 וה--TT-R110E. כמו כן תמצאו באולמות התצוגה של מטרו גם קטנועים מתקדמים.
 

מימון נוח

בנוסף לאפשרויות הרבות של אופנועים למכירה, מציעה מטרו גם תנאי מימון נוחים במיוחד. ניתן לרכוש כל כלי דו-גלגלי שתרצו ב-36 תשלומים, להיעזר במימון חוץ בנקאי של עד 100% ממחיר הדגם הנבחר וגם לבצע טרייד אין – הכל על-מנת שתוכלו לרכב על האופנוע שהוא בדיוק אתם ושמתאים בול למטרות שלכם.