מוקד מכירות מטרו 9930*
Banner

מבצעים

מבצעים במטרו-מוטור

 

מטרו מוטור היא החברה המובילה בישראל בתחום כלי הרכב הדו גלגליים ובתחום כלי הרכב התפעוליים. כיבואנית של המותגים האיכותיים ביותר בתחומים אלה – ימאהה, קוואסאקי, סאנאינג, אקסס, איזי גו ועוד – מציעה מטרו מבצעים אטרקטיביים במיוחד בכל נקודת זמן.
 
 
מטרו מציעה מגוון מבצעי אופנועים – אופציה אחת היא הנחה של אלפי שקלים על אחד הדגמים הנחשקים של ימאהה או קאווסאקי. בנוסף מוצעים לכל אלו שמחפשים אופנועים מבצעים נוספים – על האבזור: כך למשל ניתן לקבל במתנה חבילת אבזור מרשימה שעשויה לכלול מגן מנוע, פנסי ערפל וקיט ארגזים מלא, בשווי של אלפי שקלים, ועוד אפשרות היא הנחה משמעותית מאוד על קיט שמשדרג במידה ניכרת את הנחת מכלי הרכב (למשל קיט שכולל שני ארגזי צד, מנשא צד, מגן רוח, תושבות משקף ומשקף תחתון ומשענת אחורית).
 
 
כמו כן ייתכנו מבצע על כלי רכב תפעוליים וטרקטורונים או מבצע קטנועים. ההצעות המפתות שכדאי לנצל משתנות מעת לעת וכדאי לעקוב אחרי הפרסומים של מטרו מוטור.
 

מחירים משתלמים, תנאי מימון מעולים

כשמבקשים לקנות אופנוע או קטנוע מבצע אטרקטיבי מאפשר בחירה בדגם המתאים ביותר מבלי שהעלות תהווה מכשול או מגבלה. כחברה שחרתה על דגלה את קידום העולם המוטורי בישראל ובפרט תרבות הרכיבה על כלי רכב דו גלגליים, מקפידה מטרו מוטור על תמחור ידידותי למשתמשים גם על הדגמים שלא נכללים במבצעים. דרך נוספת שבה מסייעת החברה לכל לקוח ולכל לקוחה להגיע לקטנוע או לאופנוע האופטימלי עבורם היא באמצעות תנאי מימון נוחים מאוד – פריסה לעד 36 תשלומים, מימון חוץ בנקאי (כולל בשיעור של 100% מעלות הקנייה) וטרייד אין. תנאים אלה תקפים גם לטרקטורונים ולכלי רכב תפעוליים.