מוקד מכירות מטרו 9930*
Banner

מגזין

התכנים שתמצאו בכל החלקים של מגזין דו גלגלי זה נכתבו על-ידי מיטב המומחים בתחום, מתעדכנים באופן שוטף ומספקים תמונה רחבת היקף ומאירת עיניים לגבי הספורט המוטורי על ענפיו השונים.
 
 
מטרו מוטור היא השם הבולט ביותר בתחום כלי הרכב הדו גלגליים בישראל. כמותג מוביל אשר אמון על חדשנות בלתי פוסקת, אך טבעי שהחברה תיצור מגזין אופנועים שיכלול מידע רחב וחיוני עבור הרוכבים: טיפים לרכיבה בטוחה, בריאה ומהנה; מבצעים עדכניים ומשתלמים; מבחני דרך מפורטים לדגמי קטנועים ואופנועים; חדשות מהתחום; עדכון לגבי אירועים רלוונטיים מהתחום שעומדים להתרחש; כתבות בסוגיות שמעניינות את ציבור הרוכבים על כלי הרכב הדו גלגליים ואת המשתמשים ברכבי שטח תפעוליים; ועוד ועוד.
 
תמיכה משמעותית בספורט המוטורי
 
כחברה שמלווה מקרוב כל פעילות של ספורט מוטורי בישראל, ופועלת באופן נמרץ על-מנת לקדם את התחום, המגזין כולל התייחסות נרחבת גם לעולם המרתק והצומח במהירות של הספורט המוטורי בארץ.
 
נוכחות כלל ארצית, טיפולים בכלי רכב ומכירות
 
המגזין של מטרו הוא חלק מתפישת העולם של החברה שהוקמה ב-1981 והפכה עם השנים לגוף המוביל את עולם הרכב בישראל – תפישת עולם ששמה במרכז את הרוכבים והרוכבות, שעבורם מגזין קטנועים ואופנועים הוא חומר קריאה רב ערך ורב עניין. תודעת השירות הגבוהה והרצון לאפשר לכולם לרוות את מלוא הנחת האפשרית מכלי כלי רכב דו גלגלי שנרכש ממטרו באים לידי ביטוי גם בטיפולים המקצועיים שמבוצעים ברשת מרכזי השירות של החברה. הנוכחות הכלל ארצית של מטרו מנגישה את מיטב דגמי האופנועים והקטנועים, כמו גם את המותגים המובילים של רכבי העבודה והתפעול, לציבור הרחב, וכל נשות ואנשי המכירות שלנו הינם בעלי ניסיון רב ומחויבות מלאה להתאים לכל לקוח ולקוחה את הכלי האופטימלי עבורם.