מוקד מכירות מטרו 9930*

רכבי שטח לנסיעה מאתגרת

רכבי שטח, רכבים שמעוצבים לנהיגה בתנאי שטח מאתגרים כמו כבישים לא סלולים, דיונות חול, או שטחים סלעיים. פופולרי בקרב חובבי שטח חובבי הרפתקאות ואקסטרים, והוצים הרוצים לגלות את המרחבים הפתוחים.

רכבי שטח אלו הם רכבים שמעוצבים לנהיגה בתנאי שטח מאתגרים כמו כבישים לא סלולים, דיונות חול, או שטחים סלעיים. כלי רכב אלו פופולריים בקרב חובבי שטח חובבי הרפתקאות ואקסטרים בטבע, ורוצים לחקור את המרחבים הפתוחים בצורה מהנה ומלאה באדרנלין.
בישראל הנסיעה ברכבי שטח מותרת רק בדרכים לא סלולות, כאשר הנסיעה בכביש מותרת רק עבור חצייתו או אם הנסיעה היא בכביש שבתוך המושב או הקיבוץ. כמו כן במהלך הנסיעה בשטח יש לחגור חגורת בטיחות. מבחינת הגיל, כדי לנהוג ברכב שטח יש להוציא רישיון נהיגה דרגה 1, כאשר הגיל המינימלי בו אפשר למבצע מבחן תאוריה הוא 15.5, והגיל המינימלי בו אפשר לעבור מבחן נהיגה מעשי ולקבל רישיון הוא 16.

למי רכבי שטח מתאימים?


רכבי שטח מתאימים לכל מי שנהנים מהרפתקאות בשטח כמו טיולי אקסטרים, קמפינג, דיג וכדומה. הם פופולריים עבור רוכבים שמכורים לאדרנלין אשר מחפשים ריגוש בתנאי נהיגה מאתגרים. רכב שטח מומלץ יכול להתמודד עם סוגים שונים של תנאי שטח, כולל עליות תלולות, שטחים סלעיים, חולות ומכשולים אחרים, מה שהופך אותם לאידיאליים גם עבור מרוצים או תחרויות. כמו כן ניתן להתאים בין רכב השטח לבין צרכי עבודה שונים כמו למשל גרירת מטענים, הובלות סחורות וציוד, מתן שירות, חקלאות או צרכי עבודה אחרים.

סקירת דגמי באגי של מטרו 4


מטרו 4 היא חטיבה של חברת מטרו מוטור, וחולקת את אותם הערכים. חברת מטרו 4 מייבאת ומשווקת רכבי שטח לנסיעה מאתגרת הפועלים על חשמל או בנזין, מטעם המותגים המובילים בעולם אשר מאופיינים עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברת מטרו 4 מקפידה לייבא את הדגמים המתקדמים ביותר כדי להציע למשתמשים ביצועים מעולים, בטיחות ללא פשרות, עבירות ואמינות גבוהות ועוד שלל תכונות אשר יחד מספקות את התמורה הטובה ביותר להשקעה.
אם אתם מחפשים רכב שטח מומלץ, הדגמים הנבחרים של מטרו 4 הם רכבי שטח TERYX מבית קוואסאקי ורכב באגי KRX 1000. רכבי שטח אלו מציעים ביצועים מעולים, בטיחות בלתי מתפשרת ומפרט טכני שקשה להתחרות בו. דגמים אלו נועדו להתמודד עם סוגים שונים של תנאי שטח ולספק חוויית נהיגה מהנה ובטוחה. מעבר לכך, הרכבים כוללים ארגז ומקום לציוד, כסאות מרווחים לנוסעים, בטיחות מרבית ושלל תכונות שהופכים את העבודה אתם בתנאי שטח ליעילה ומהנה בו זמנית.

החברה המובילה לרכבי שטח מומלצים

נהיגת שטח למטרות עבודה או הנאה, זו פעולה שדורשת מיומנות, אך גם רכב אמין ובעל ביצועים גבוהים. דגמי רכבי שטח מבית מטרו 4, הם הבחירה המושלמת לחובבי אקסטרים ולמעוניינים ברכב עבודה, הודות לביצועים המעולים, הבטיחות המדהימה וגם לתנאי המימון הנוחים שחברת מטרו מוטור מציעה. מטרו מוטור היא אחת החברות המובילות בארץ לייבוא ושיווק רכבי שטח מסוגים שונים, מגוון הרכבים הרכב של החברה כולל רכבי שטח פנאי איכותיים, רכבי עבודה ספורטיביים, רכבים תפעוליים, אופנועים ושלל כלי רכב הבנויים לתנאי שטח מטעם המותגים בעולם.
עם המגוון הרחב שעומד לרשותכם, תוכלו למצוא רכב שטח מומלץ בקלות וליהנות מטיולי שטח בכל רחבי הארץ, או מעבודה יעילה ונוחה בשטחים הפתוחים, ולזכות להתאמה מושלמת לצרכים שלכם. אז בין אם אתם מחפשים רכב רב תכליתי, ובין אם רכב להרפתקאות מזדמנות, במטרו 4, מבית מטרו מוטור, תמצאו את סוג הרכב המתאים לצרכים שלכם בדיוק!
צרו קשר עוד היום כדי לקבל מידע נוסף על רכבי שטח מתאימים לנסיעה מאתגרת!