מוקד מכירות מטרו 9930*

אופנועי שטח למכירה

אופנועי שטח, כפי שאפשר להבין משמם, אלו אופנועים אשר מיועדים לשימוש בשטח ולא בכביש, שכן יש להם את כל התכונות והמאפיינים הדרושים כדי לנווט בתנאי שטח שונים כמו למשל בתנאי בוץ, עפר, חצץ וחול.

בניגוד לאופנועי כביש, אופנועי שטח פחות כבדים, הם כוללים מתלים מיוחדים ומצוידים בצמיגי שטח, אשר מספקים אחיזה מעולה.
ישנם הבדלים רבים בין אופנוע שטח לאופנוע כביש, אחד העיקריים שבהם הוא העיצוב. לאופנועי שטח יש מושב וכידון גבוהים יותר ומסגרת קלת משקל, מה שמקל עליהם לתמרן בתנאי שטח שונים. אופנועי כביש לעומת זאת, מעוצבים להיות מהירים ולגלות יציבות על כבישים סלולים.

מי מורשה לרכב על אופנוע שטח?


על פי החוק ניתן להוציא רישיון לאופנוע שטח 125 סמ"ק בגיל 16, בעוד שלנפחים גדולים יותר ניתן להוציא רישיון נהיגה מתאים רק מגיל 18.
יחד עם זאת, אם יצא לכם לראות ילדים רוכבים על אופנועי שטח, גם זה אפשרי. עבור רכיבה תחרותית ניתן להוציא רישיון נהיגה ספורטיבי לאופנוע שטח החל מגיל 8.

סקירת אופנועי השטח למכירה של מטרו מוטור


אם אתם מחפשים אופנועי שטח למכירה, במטרו מוטור תמצאו מגוון גדול של דגמים לבחירה. באתר יש אופנוע שטח לכל רמת מיומנות בהתאמה לסוג הרוכבים שאתם וסגנון הרכיבה בשטח המועדף עליכם. חלק מהסוגים מתאימים לרכיבת פנאי בעוד שאחרים מעוצבים למרוצים, כך שכוללים את כל התכונות הנדרשות כדי לספק לכם את מרב הביצועים.
בנוסף, במטרו מוטור תוכלו לרכוש את כל הציוד והאביזרים המשלימים שישדרגו את חוויית הרכיבה שלכם.
בכל הקשור לאופנועים למכירה, מטרו מוטור נחשבת לחברה מובילה ואמינה, אשר קובעת תקדימים ומכתיבה מגמות חדשות, בנוסף היא היבואנית והמפיצה של החברות הבאות:

  • ימאהה – ימאהה עוסקת בייצור אופנועים כבר למעלה מ-60 שנה והיא אחת מיצרניות האופנועים הגדולות בעולם. המותג מציע מגוון של אופנועי שטח, כולל מוטוקרוס, אנדורו ואופנועיאדוונצ'ר. אופנועי שטח של ימאהה נחשבים לפופולריים בקרב רוכבי מוטוקרוס, ורוכבי אנדורו כאחד. בנוסף ימאהה מציעה גם מגוון אופנועי מיני לרוכבים צעירים יותר.
  • קוואסאקי – קוואסאקי היא עוד יצרנית אופנועים ידועה המייצרת מגוון רחב של אופנועי שטח. החברה ידועה במיוחד בזכות סדרת ה-KX שלה, שזכתה במספר אליפויות במרוצי מוטוקרוס וסופרקרוס. קוואסאקי מציעה גם מגוון של אופנועי אדוונצ'ר ואופנועי ספורט מתקדמים.
  • Zero אופנועים חשמליים –חברת Zero היא שחקנית חדשה יחסית בתעשיית האופנועים והיא מתמחה באופנועים חשמליים. החברה מציעה מגוון דגמים חשמליים, כולל אופנועי שטח. דגמי השטח שלה מיועדים בעיקר לחובבי הרכיבה בשטח שמחפשים אלטרנטיבה ידידותית יותר לסביבה, בהשוואה לאופנועי שטח מסורתיים המונעים בבנזין.
  • בטא מטרו מוטוריקה – בטא היא יצרנית אופנועים איטלקית שנמצאת בעסקי ייצור האופנועים כבר המון שנים. היא ידועה בייצור אופנועי שטח איכותיים המתאימים לרוכבים חובבים ומקצועיים כאחד. המגוון שלה כולל אופני אנדורו, מוטוקרוס ואופני טריאל. לחברה דגמים פופולריים קלים לרכיבה הידועים בתכונות המתקדמות שלהם.
  • פאנטיק – מותג אופנועים איטלקי. אופנועי שטח מבית פאנטיק זכו בשנים האחרונות בהמון תארים ואליפויות, כאשר דגמי האנדורו של החברה זכו להערכה רחבה מיום היווסדה. בעקבות שיתוף פעולה בין חברת פאנטיק וימאהה, אופנועי האנדורו של החברה כוללים מכלולים ומנועים משותפים לכלי האנדורו של ימאהה. לחברה ישנם גם דגמי מוטוקרוס.

אופנוע שטח מצויד בכל התכונות שהופכות אותו לבחירה המושלמת לניווט בתנאי שטח שונים, אם אתם מחפשים אופנוע שטח איכותי, במטרו מוטור תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של אופנועי שטח למכירה שיתאימו לצרכים ולהעדפות שלכם, כמו גם לסוג ההרפתקה שאתם מחפשים!